Najčastejšie otázky – Tvorivé Žieňa

Aké je dodanie šperkov s vlastným textom?

  • Šperky, ktoré sú skladom, odosielame do 2 pracovných dní od schválenia grafického návrhu, alebo od prijatia platby.

Akým spôsobom gravírujete šperky?

  • Naše gravírovanie je vytvorené diamantovou ihlou, ktorá vyryje text do hĺbky materiálu. Gravírovanie vyzerá jemne, decentne a najlepšie ho vidno v rôznych uhloch dopadajúceho svetla. Viac informácií nájdete v článku Gravírovanie šperkov.

Posielate do Česka?

  • Áno, šperk vám vieme poslať aj do Česka. Aktuálne sa cez eshop dajú objednať len produkty v rámci SR, objednávka do ČR prebehne prostredníctvom mailu, kde Vám zašleme aj online faktúru. Objednávky do Česka posielame cez Packetu (Zásielkovňu).

Prečo názov Tvorivé Žieňa?

  • Ako prvý vznikol nápad vyrábať ručne pletené náhrdelníky zo šnúr Bobbiny. Neskôr sa k nim pridali ručne robené náušnice, náramky, či košíky. Značka rok fungovala len predajom týchto ručne pletených vecičiek, preto vznikol názov Tvorivé Žieňa. Časom som sa ale chcela posunúť ďalej a začali vznikať prvé gravírované šperky. Aktuálne u nás nájdete hotové, aj ručne skladané šperky z chirurgickej ocele, či pozláteného striebra a vecičky gravírujeme podľa vášho priania.

Robíte šperky na mieru? Chcela by som náhrdelník s menom.

  • Vyrábame vecičky s vlastným gravírovaným textom – mená, dátumy, iniciálky a nápisy podľa Vášho priania. Šperky podľa zadania nevyrábam.

Vyrobíte mi kópiu šperku?

  • Nie. Veľmi si vážime každého zákazníka, ktorý má vlastné predstavy a napadne mu originálna myšlienka, ktorú premeníme na finálny dizajn šperku. Ak nám ale zašlete fotku z internetu a žiadate odo nás, aby sme vám vyrobili presnú kópiu, žiaľ, nie je to možné. V takýchto prípadoch odporúčame objednať šperk priamo od výrobcu.

Ako sa o šperky starať?

Čo robiť, keď mi retiazka z chirurgickej ocele sčernala?

  • Chirurgická oceľ neoxiduje/nesčerná, ale aj chirurgická oceľ sa môže zašpiniť. Pokiaľ sa vám šperk zašpiní, umyte ho v čistej vode s mydlom, opláchnite a vysušte. V prípade potreby postup opakujte.

Pridaj komentár