O NÁS | Tvorivé Žieňa

Ahojte, toto sme my – Niki & Lívia – tváre značky Tvorivé Žieňa

Niki je zakladateľka značky Tvorivé Žieňa, ktorá vznikla v roku 2021 a na začiatku to bol len jej koníček popri práci na marketingovom oddelení. Šperky pre vás gravírovala a balila po práci, počas obednej pauzy a ráno vstávala aj o 4, aby všetko stihla. Teraz sa venuje hlavne marketingu, stratégií, novým kolekciám a snaží sa, aby všetko išlo ako po masle. Vo voľnom čase rada objavuje nové miesta a každý deň pred spaním prečíta pár strán z rozčítanej knihy.

Lívia sa k značke Tvorivé Žieňa pridala v roku 2022 a od Niki prebrala hlavne samotnú výrobu vašich krásnych šperkov. S láskou vám pripravuje grafické návrhy, balí vaše balíčky a stará sa o to, aby ste boli nadmieru spokojné a šperky vám robili len radosť. Ak nám príde mail, alebo správa, je to Lívia, ktorá sa trpezlivo snaží odpovedať na všetky vaše otázky. Vo voľnom čase si rada zabehá, alebo zacvičí, ale nikdy neodmietne dobrý koláčik.

 

Spoločne tvoríme osobné minimalistické gravírované šperky s vašimi príbehmi. Príbeh, ktorý nosíte na šperku by mal byť rovnako krásny a zmysluplný, ako ten vo vašom srdci. Okrem nami vytvorených šperkov ponúkame aj rôzne iné peknosti v podobe náušníc, prstienkov, ktoré vám s láskou balíme do darčekových krabičiek. Každý šperk nesie svoju jedinečnú hodnotu a pripomína vám vaše najvzácnejšie spomienky a dôležité okamihy.