Náš príbeh | Tvorivé Žieňa

Toto sme MY: Spoznaj náš príbeh

Niki

Niki je zakladateľka značky Tvorivé Žieňa, ktorá vznikla v roku 2021 a na začiatku všetko robila úplne sama, popri práci na marketingovom oddelení. Šperky pre vás gravírovala a balila pred prácou, počas obeda a ráno vstávala aj o 4, aby všetko stihla. Teraz sa venuje hlavne marketingu, stratégií, foteniu, novým kolekciám a snaží sa, aby všetko fičalo.

Vo voľnom čase ťahá svojho partnera na prechádzky a túry. Každý deň pred spaním prečíta pár strán z rozčítanej knihy, zbožňuje burger z Grange a rada objavuje krásne miesta. 

 

Lívia

Lívia sa k značke Tvorivé Žieňa pridala v roku 2022 a od Niki prebrala hlavne samotnú výrobu vašich krásnych šperkov. S láskou vám pripravuje grafické návrhy, balí vaše balíčky a stará sa o to, aby ste boli nadmieru spokojné a šperky vám robili len radosť. Ak nám príde mail, alebo správa, je to Lívia, ktorá sa trpezlivo snaží odpovedať na všetky vaše otázky. 

Ak by ste ju stretli niekde vonku, bez náušníc ju neuvidíte. Vo voľnom čase si aj rada zabehá, alebo zacvičí, ale nikdy neodmietne dobrý koláčik.

 

 

Spolu vytvárame osobné minimalistické šperky s vašimi príbehmi. Príbeh, ktorý nosíte na šperku by mal byť rovnako krásny a zmysluplný, ako ten vo vašom srdci. Hoci sú naše šperky jednoduché, každý kúsok stelesňuje presne to, čo má pre vás význam a pripomína vám vaše najvzácnejšie spomienky, blízkych ľudí a dôležité momenty.

Veríme, že každý z nás má svoj príbeh, o ktorý sa môže podeliť. Pomôžeme vám rozpovedať ten váš.