Výmena a úprava šperkov

Nesprávna dĺžka retiazky

Ak ste si šperk vyskúšali a nesedí vám veľkosť retiazky (je vám krátka, alebo príliš dlhá), retiazku vám vymeníme rýchlosťou blesku. Výmena je možná do 14 kalendárnych dní. Ako prvé nám prosím napíšte mail na info@tvoriveziena.sk, aby sme vedeli, že si prajete retiazku vymeniť.

Aby sme vám vymenenú retiazku mohli odoslať, poprosili by sme vás o úhradu poštovného smerom k vám. Čiastka za expedičné náklady je 3,90 € (pri platbe prevodom na účet), alebo 5,90 € (pri platbe dobierkou).

Platbu prevodom na účet v sume 3,90 € nám prosím zašlite na IBAN SK29 8330 0000 0027 0225 4186. Do poznámky k platbe prosím nezabudnite uviesť vaše meno a priezvisko.

Nenosenú a nepoškodenú retiazku nám prosím zašlite cez Slovenská pošta ako Doporučený list, aby sa predišlo strate balíčka. Adresa: VeRid s. r. o., Magnezitárska 9, Košice, 040 13. Do balíčka nám prosím vložte odkaz s informáciou, akú dlhú retiazku vám máme zaslať.

Výmena roztrhanej retiazky

Retiazku hrdo nosíte a nešťastnou náhodou sa vám roztrhla? Zašlite nám prosím detailný popis + fotky roztrhanej retiazky na info@tvoriveziena.sk a spolu túto situáciu vyriešime.

Nesprávna veľkosť prsteňa

Ak ste si šperk vyskúšali a nesedí vám veľkosť prsteňa (je vám malý, alebo príliš veľký), prsteň vám vymeníme rýchlosťou blesku. Výmena je možná do 14 kalendárnych dní. Ako prvé nám prosím napíšte mail na info@tvoriveziena.sk, aby sme vedeli, že si prajete prsteň vymeniť.

Aby sme vám vymenený prsteň mohli odoslať, poprosili by sme vás o úhradu poštovného smerom k vám. Čiastka za expedičné náklady je 3,90 € (pri platbe prevodom na účet), alebo 5,90 € (pri platbe dobierkou).

Platbu prevodom na účet v sume 3,90 € nám prosím zašlite na IBAN SK29 8330 0000 0027 0225 4186. Do poznámky k platbe prosím nezabudnite uviesť vaše meno a priezvisko.

Nenosený a nepoškodený prsteň nám prosím zašlite cez Slovenská pošta ako Doporučený list, aby sa predišlo strate balíčka. Adresa: VeRid s. r. o., Magnezitárska 9, Košice, 040 13. Do balíčka nám prosím vložte odkaz s informáciou, akú veľkosť prsteňa vám máme zaslať (ak sa požadovaná veľkosť nenachádza na sklade, prosím kontaktujte nás mailom).