Spolupráca

Páčia sa vám naše šperky a radi by ste s nami spolupracovali?

Partnerský / Affiliate program

Ak rovnako ako my, milujete naše šperky a radi by ste s nami spolupracovali, ponúkame partnerský program s províziou 10 % za predaj.

Ako to funguje?

1. Napíšte nám:

  • mail – info@tvoriveziena.sk
  • facebook – Tvorivé Žieňa
  • instagram – @tvoriveziena

2. My vám vytvoríme váš špecifický zľavový kód, ktorý bude slúžiť na vašu identifikáciu. Na základe zľavového kódu budeme presne vedieť, koľko ľudí si šperk zakúpilo práve vďaka vám.

3. Vy dáte váš špecifický zľavový kód na váš web, IG, FB, kdekoľvek, kde sú vaši sledujúci. Čím viac ľudí vie o vašom zľavovom kóde, tým je väčšia šanca, že si šperk kúpia a vy získate províziu.

Provízia za predaj je 10% z hodnoty šperku

4. Každý mesiac vám zašleme report pre váš špecifický zľavový kód a na základe neho nám vystavíte faktúru na úhradu. Faktúru vám uhradíme do 14 kalendárnych dní od prijatia faktúry.

5. Provízia za predaj šperku je 10% z hodnoty zaplateného šperku. Príklad: Váš sledujúci si vďaka vášmu špecifickému zľavovému kódu kúpi šperk v hodnote 49.90 €. Vaša provízia za predaj je 10%, t. j. 4.99 €.

6. Provízia sa vypláca za uhradené objednávky. Ak váš sledujúci objednávku neuhradí, príp. šperk vráti do 14 dní, objednávka sa považuje za zrušenú, t. j. provízia sa nevypláca.

 

Časté otázky:

  1. Je potrebná živnosť / s.r.o.?

ÁNO. My vám každý mesiac zašleme report pre váš špecifický zľavový kód a na základe neho nám VY vystavíte faktúru na úhradu. Faktúru vám MY uhradíme do 14 kalendárnych dní od prijatia faktúry.

Príklad reportu: